Prudnik24

Zagłosuj na Misscore! Zespół przed wielką szansą

Zagłosuj na Misscore! Zespół przed wielką szansą
03 lipca
21:33 2021

Prudnicki zespół rockowy Misscore dostał się do ścisłego grona kapel biorących udział w głosowaniu na najlepszy zespół 2021 stacji Antyradio. W bardzo prosty sposób możemy pomóc prudniczanom oddając na nich głos. W ten sposób zwiększymy ich szanse na udział w konkursie „Antyfest”.

– Udział w koncercie to dla nas wielka szansa. Jeśli dostaniemy się do pierwszej piątki, to zagramy koncert na Letniej Scenie Progresji. To tam zawalczymy o koncert na Pol’and’Rock na dużej scenie! Dodatkowo mamy szanse wygrać nagranie płyty w Izabelin Studio, statuetkę Złotej Kosy i wartościową promocje w Antyradio – wyjaśnia naszej gazecie wokalistka zespołu Natalia Rygiel. A jak to się w ogóle stało, że Misscore jest w gronie pretendentów do udziału w tym muzycznym wydarzeniu?

– Przyjaciel wysłał nam link do formularza zgłoszeniowego i… dostaliśmy się! Byliśmy zaskoczeni, ale podjęliśmy się wyzwania i głosujemy! – mówi nam Natalia.

Zespół ma dalsze plany muzyczne. Aktualnie kapela skończyła pierwszy etap nagrań drugiego teledysku.

– Pod koniec lipca czeka nas drugi dzień nagrań i montaż. Myślę, że wkrótce zapowiemy premierę. 9 licpa pojawi się nasz krótki koncert promocyjny „The Silent Show”, który nagraliśmy przy pomocy wspaniałych osób z Muzeum Ziemi Prudnickiej na sali Kina Diana. Światło na koncercie zrealizował nam Rafał Kalota (DJ CASE), a zdjęcia zrobił niezastąpiony Wiktor Jaśkowski. Koncert nagraliśmy na przegląd zespołów CieszFanów Festiwal. Tu także będzie głosowanie – zacznie się ono 10.07. Na pewno będziemy o tym informować na fanpage zespołu. Gramy też kilka ciekawych koncertów, między innymi na Żytstoock (woj. opolskie) i Rock and Love w Krakowie. – opisuje szczegółowo wokalistka.

Nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić do głosowania na Misscore. Jest to bardzo proste. Najpierw wchodzimy na stronę konkursu Antyradia: Antyfest Antyradia 2021 – Antyradio, a potem klikamy w ikonkę Misscore. Do dzieła!!!

Maciej Dobrzański

Gazeta Prudnik24 – numer 259

Reklamy

 

ReklamyFacebook