Prudnik24

Ziemia Prudnicka dla Kubusia

Ziemia Prudnicka dla Kubusia
12 lipca
21:27 2021

Kubuś ma 4 miesiące i musi natychmiast przejść skomplikowaną operację. Koszt to…6 mln. zł. Liczy się każda złotówka. Poniżej apel prudniczanki z portalu siepomaga.pl. Na dole tekstu znajdziecie link do zbiórki.

Wyobraźcie sobie taką sytuację. Stoicie na brzegu jeziora. Bardzo głębokiego. Metr od brzegu tonie człowiek i rozpaczliwie wyciąga do Was rękę po pomoc. Jak się zachowacie? Pomoc jest na wyciągnięcie ręki. Podacie mu swoją dłoń i pomożecie czy odwrócicie wzrok i pozwolicie umrzeć?

Oczywiście wszyscy chórem odpowiedzieliby, że pomogą, jakże by inaczej…

A teraz ukażmy tą samą sytuację w nieco innym świetle. Widzicie apel o pomoc dla umierającego dziecka. Jak się zachowacie? Wyciągniecie pomocną dłoń czy przewiniecie dalej stronę i udacie, że nic nie widzieliście?

Mówi się, że życie ludzkie jest bezcenne… A jednak okrutny los wycenił życie 4-miesięcznego chłopczyka na niewyobrażalną kwotę ponad 6 milionów złotych.

Kubuś Zwierzchowski musi natychmiast przejść skomplikowaną operację. Jego maleńkie serduszko jest na skraju wytrzymałości, a jednak bije dalej w oczekiwaniu na cud. Trwa walka z czasem i z ogromną sumą pieniędzy do zebrania. Dziś  Wy możecie przyczynić się do cudu.

Liczy się KAŻDA złotówka! Naprawdę odczujecie brak 5, 10, 15 zł? Nie, zapewniam, a możecie uratować życie!

Nigdy nie wiemy, w którym momencie życia sami możemy potrzebować wsparcia. Choroba nie wybiera, nie interesuje jej, że mamy plany, marzenia, że jesteśmy młodzi, że to nieodpowiedni moment…

Kochani Prudniczanie! Pokażmy, że ta mieścina, chociaż mała, ma jednak mieszkańców o wielkich sercach. Możliwość uratowania chociaż jednego istnienia już czyni nas bohaterami!

Jak się dziś zachowamy? Pomożemy czy pozwolimy utonąć? LINK DO ZBIÓRKI: Skarbonka Pomagacza Jolka Bafia – Ziemia Prudnicka dla Kubusia | Siepomaga.pl

PS informacja od prudnickiego założyciela skarbonki: każdą darowiznę możemy odliczyć z podatku – siepomaga.pl przesyła zestawienie.

Gazeta Prudnik24 – numer 290

Reklamy

Reklamy

Facebook