Prudnik24

Nie tylko ciuchy i fast food. Będzie i coś dla zdrowia

Nie tylko ciuchy i fast food. Będzie i coś dla zdrowia
05 sierpnia
18:19 2021

Na naszych oczach szybko pnie się w górę Prudnik Premium Park zlokalizowany tuż za rondem im. Stanisława Szozdy. Niedawno wójt gminy Lubrza (na terenie której powstaje budowla) Mariusz Kozaczek poinformował o kolejnym użytkowniku jaki będzie oferował swoje usługi w długo wyczekiwanym parku handlowym.

„W kompleksie budowanego centrum handlowego Premium Park Lubrza rośnie nam obiekt apteki (trzeci mniejszy budynek)” – taki wpis pojawił się na profilu wójta w czwartek 29 lipca. (Sprecyzujmy, że wójt użył tu pierwotnej nazwy, z najnowszych planów inwestora wynika, że obiekt będzie miał w nazwie „Prudnik”.)

Przypomnijmy, że otwarcie kompleksu planowane jest na jesień tego roku. Obserwując szybkość prac, można się spodziewać, że termin ten faktycznie jest realny. Zakupy zrobimy tam m.in. w sklepach znanych marek odzieżowych (m.in. CCC), ogrodniczych (Brico Marche), zatankujemy samochód (stacja Schell), a także zjemy fast fooda popularnej sieci gastronomicznej (najprawdopodobniej MC Donald). No i – jak się okazuje – poratujemy się lekarstwem, gdy zajdzie taka potrzeba.

Maciej Dobrzański

Gazeta Prudnik24 – numer 287

Reklamy

Reklamy

Facebook