Prudnik24

Grupa Azoty ZAK S.A. rozstrzygnęła konkurs „Wakacje z Zaksanem”

Grupa Azoty ZAK S.A. rozstrzygnęła konkurs „Wakacje z Zaksanem”
09 sierpnia
18:34 2021

Nadszedł czas rozstrzygnięcia konkursu „Wakacje z Zaksanem”, który Grupa Azoty ZAK S.A. ogłosiła na początku lata. Młodzi uczestnicy wykazali się nie tylko zdolnościami plastycznymi, ale i wyobraźnią, która nie zna granic.

Parawany i piłki plażowe, plecaki, ręczniki, latarki, termosy – to tylko niektóre z nagród, jakie można było zdobyć w konkursie „Wakacje z Zaksanem”. W jego ramach dzieciaki podzielone na trzy grupy wiekowe (od 4 do 12 lat) miały wykonać prace plastyczną, przy czym niekoniecznie musiał być to rysunek.

Głównym bohaterem i centralną postacią wszystkich prac była maskotka – wspomniany Zaksan. Uczestnicy mieli za zadanie przedstawić w pracy plastycznej, jak wyobrażają sobie letnie przygody z ta sympatyczną postacią. Wartością dodaną konkursu był fakt, że wszyscy jego uczestnicy zostali nagrodzeni, a najlepsze prace zostały dodatkowo docenione. Jak dowodzą zdjęcia – pomysłów i chęci na wizualizację azotowego przyjaciela najmłodszym nie zabrakło. Grupa Azoty ZAK S.A. podkreśla, że wszystkie dzieci podczas pracy nad plastycznym przedstawieniem swoich wakacyjnych przygód z Zaksanem miały prawdziwą frajdę.

Dodajmy, że nawóz ZAKsan, do którego nawiązuje maskotka, to jeden ze sztandarowych produktów Grupy Azoty ZAK S.A.

Zosia – 8 lat.
Tomek – 8 lat.
Miłosz – 11 lat.
Marta – 6 lat
Leon – 4 lata.
Kasia – 12 lat.

Gazeta Prudnik24 – numer 287

Reklamy

Reklamy

Facebook