Prudnik24

Wyczekiwane otwarcie parku handlowego w Lubrzy już wkrótce!

Wyczekiwane otwarcie parku handlowego w Lubrzy już wkrótce!
26 października
15:44 2021

28 października 2021 roku bez wątpienia zapisze się w historii Prudnika i okolic. Tego dnia otwarty zostanie Premium Park w Lubrzy, czyli największe centrum handlowe na ziemi prudnickiej i jeden z największych tego typu obiektów na pograniczu polsko-czeskim.

Premium Park to projekt parków handlowych, który grupa FORTIS przygotowała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku w 2016 roku. Jak dotąd centra pod tą marką otwarto w Głogówku, Chojnowie, Łowiczu czy Strzelcach Opolskich, a kolejne są w przygotowaniu. Kompleks w Lubrzy to zdecydowanie największy Premium Park, o łącznej powierzchni około 11 000 m2. W jego skład wejdzie kilkanaście sklepów i punktów usługowych, które znacząco ułatwią zakupy mieszkańcom Prudnika i całego regionu.

Na liście najemców, którzy otworzą swoje podwoje w Premium Parku w Lubrzy znaleźli się między innymi 4F, Biedronka, CCC, Deichmann, Diverse, Kaes, KIK, Martes, Monnari, Neonet, Pepco, Sinsay, Smyk, Tedi czy Young Reporter. W kompleksie powstaną także kantor, sklep zoologiczny, gastronomia Olimp oraz drogeria Rossmann, a nieco później otwarte zostaną market budowlany Bricomarché oraz restauracja McDonald’s i stacja paliw Shell. Całość złoży się na funkcjonalny i wszechstronny obiekt z dużym parkingiem na ponad pół tysiąca pojazdów. Nie zabraknie również miejsc postojowych dla rowerów.

Wielkie otwarcie parku pod Prudnikiem zaplanowane jest na czwartek, 28 października, na godzinę 10:00. Podczas imprezy inaugurującej działalność obiektu możemy spodziewać się licznych atrakcji, takich jak konkursy z nagrodami, darmowe gadżety, a także dmuchańce dla dzieci, które pozostaną do dyspozycji najmłodszych klientów aż do soboty.

Inwestorem Premium Parku w Lubrzy jest grupa FORTIS z Konina. To dynamicznie rozwijający się polski deweloper oraz inwestor z blisko 30-letnią tradycją, który w swoim dorobku ma m.in. realizacje komercyjne i mieszkaniowe.

Generalnym Wykonawcą parku handlowego w Lubrzy jest firma Adamietz Sp. z o.o. ze Strzelec Opolskich.

Gazeta Prudnik24 – numer 287

Reklamy

Reklamy

Facebook