Prudnik24

Ponad 40 tysięcy zł. uzbierano w Prudniku w ramach WOŚP

Ponad 40 tysięcy zł. uzbierano w Prudniku w ramach WOŚP
30 stycznia
23:47 2022

A dokładnie – 41 932,36 zł. – to deklarowana kwota zbiórki Sztabu WOŚP działającego tradycyjnie przy Prudnickim Ośrodku Kultury.

„Podziękowania dla wszystkich wolontariuszy, którzy w bardzo trudnych warunkach osiągnęli wspaniały wynik zbiórki” – czytamy na fanpage’u Sztab WOŚP Prudnik

W tym roku – jak zawsze – w liczenie uzyskanych podczas 30 finału pieniędzy zaangażowani byli członkowie prudnickiego PTTK. W kinie „Diana” odbył się również specjalny koncert, w trakcie którego wystąpili młodzi artyści z Dziecięcego oraz Młodzieżowego Studia Piosenki. Poczęstunek dla wolontariuszy zorganizowała prudnicka restauracja „Aleja Wina”, a we wsparcie akcji zaangażowana była też firma Henniges Automotive.

Galerie zdjęć z wydarzenia oraz filmik z koncertu znaleźć można na fanpage’u facebookowym Prudnickiego Ośrodka Kultury oraz na fanpage’u Sztab WOŚP Prudnik.

Nadmieńmy – powołując się na dane prudnickiego sztabu – że w 2021 roku kwota zebrana w Prudniku wynosiła 49 199,31 zł. i był to wówczas rekord w historii prudnickich zbiórek. Fot. Fanpage Sztab WOŚP Prudnik

(m)

Gazeta Prudnik24 – numer 287

Reklamy

Reklamy

Facebook