Prudnik24

Policja: zmiany w Głogówku

Policja: zmiany w Głogówku
01 lipca
22:44 2022

Jak poinformowała dziś prudnicka policja, od 1 lipca 2022 roku zmienia się system pracy w Komisariacie Policji w Głogówku. W obiekcie nie będzie stałej służby dyżurnej.

– Wszystkie zgłoszenia alarmowe oraz telefoniczne przyjmowane będą przez dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Prudniku pod nr tel. 47 86 29 503 lub ogólnopolskim numerem alarmowym 112. W przypadku nieobecności funkcjonariuszy w Komisariacie Policji w Głogówku należy skorzystać z urządzenia głosowego znajdującego się przy wejściu do budynku. – informuje asp. Andrzej Spyrka, rzecznik prudnickiej policji.

„Planowane zmiany organizacyjne w Komendzie Powiatowej Policji w Prudniku oraz Komisariacie Policji w Głogówku mają na celu poprawę bezpieczeństwa mieszkańców poprzez skierowanie w teren większej liczby funkcjonariuszy. Głównym celem przedstawionych zmian organizacyjnych jest udoskonalenie oraz racjonalizacja struktur Komendy Powiatowej Policji w Prudniku, a także poprawa sprawności działania jednostki podległej w realizacji ich ustawowych zadań.” – czytamy w komunikacie policji. „Zapewniamy Państwa, że wprowadzane zmiany mają na celu tylko i wyłącznie skierowanie w teren większej ilości funkcjonariuszy dbających o bezpieczeństwo naszego powiatu.” – kończy policja.

Komisariat będzie czynny przez 7 dni w tygodniu, w godzinach od 6:00 do 22:00.

– W tym czasie policjanci będą obsługiwali petentów na miejscu oraz zajmowali się ich sprawami. – informuje asp. Spyrka.

Źródło: KPP Prudnik

Gazeta Prudnik24 – numer 259

Reklamy

 

ReklamyFacebook