Prudnik24

Mrówka jak nowa!

Mrówka jak nowa!
10 września
20:51 2022

Dziś w Głogówku został na nowo otwarty market budowlany PSB Mrówka Głogówek Sklep w nowej odsłonie oferuje klientom bogaty asortyment z kategorii „Dom i Ogród”.

Na oficjalnym otwarciu wstęgę przecięli wspólnie Właściciel sklepu Radosław Żurakowski wraz z Zarządem Firmy oraz Burmistrzem miasta Głogówka dr Piotrem Bujakiem. W tym dniu na klientów czekało wiele atrakcji w postaci konkursów z licznymi nagrodami, animacje dla najmłodszych oraz pokazy produktowe wiodących producentów materiałów budowlanych. Klienci mogli skorzystać z ofert promocyjnych oraz doradztwa technicznego. Wszyscy miło spędzali czas na zakupach i wspólnej zabawie.

– Market mrówka czynny będzie dla klientów od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-18.00 oraz w sobotę w godz. 8.00-15.00. Serdecznie zapraszamy na zakupy. – informują przedstawiciele popularnego sklepu.

Gwarancją marketu są najniższe ceny, kompetentna obsługa i szeroki wybór towarów.

PSB MRÓWKA TO OBECNIE:

– dział AGD i dekoracji
– dział farb
– dział paneli
– dział elektryczny
– dział narzędzi i elektronarzędzi
– dział sanitarny
– dział bhp
– dział budowlany

– dział sezon i ogród
– dział obsługi inwestycji

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę Darmowego Transportu przy zakupach powyżej 300 zł (*szczegóły w sklepie), Gwarancję Najniższej Ceny oraz wydłużyliśmy godziny otwarcia: Pon. – Pt.: 7:00 -18:00; Sob.: 8:00-15:00

ZAPRASZAMY DO NAJWIĘKSZEGO MARKETU BUDOWLANEGO W MIEŚCIE!!!

W MRÓWCE ZAWSZE NAJTANIEJ!!!

Gazeta Prudnik24 – numer 264

Reklamy 

ReklamyFacebook