Prudnik24

Jutro Memoriał Szozdy. Co z ruchem w centrum?

Jutro Memoriał Szozdy. Co z ruchem w centrum?
17 września
18:40 2022

W najbliższą niedzielę 18 września 2022 r. w godzinach od 9:50 do 18:00, w Prudniku odbędzie się wyścig kolarski – 9. Memoriał im. Stanisława Szozdy. Jak co roku prudniccy policjanci, organizatorzy i inne służby będą czuwały nad zapewnieniem bezpieczeństwa na trasie przejazdu i minimalizacją utrudnień, na jakie natrafią kierowcy oraz piesi. 

Trasa wyścigu przebiegać będzie ulicami: Rynek, Zamkowa, Plac Zamkowy, Piastowska, Plac Wolności, Kościuszki, Armii Krajowej, Batorego, Damrota, Rynek.

Ulice, którymi przebiegać będzie wyścig zostaną całkowicie wyłączone z ruchu pojazdów wraz z zakazem ich pozostawiania w tych miejscach.

– Jeśli mieszkańcy zamierzają 18 września 2022 r. korzystać z pojazdów prosimy o pozostawienie ich poza strefą zamkniętą dla ruchu oznaczoną na powyższej mapie. W dniu wyścigu, w godzinach od 9:00 do 18:00 niemożliwy będzie wjazd i wyjazd ze strefy. Piesi będą mogli poruszać się chodnikami oraz wyznaczonymi przejściami. – przypomina asp. Andrzej Spyrka z tutejszej KPP.

Jak co roku prudniccy policjanci, organizatorzy i inne służby będą czuwały nad zapewnieniem bezpieczeństwa na trasie przejazdu i minimalizacją utrudnień, na jakie natrafią kierowcy oraz piesi. Policja apeluje o stosowanie się do sygnałów i znaków drogowych oraz pozostawianie pojazdów w miejscach wyznaczonych.

(m)

Źródło: KPP Prudnik

Gazeta Prudnik24 – numer 264

Reklamy 

ReklamyFacebook