Prudnik24

Rusza 6. edycja programu Ambasador Marki Grupa Azoty

Rusza 6. edycja programu Ambasador Marki Grupa Azoty
23 października
11:39 2022

Jesteś studentem, doktorantem, działasz aktywnie na rzecz społeczności studenckiej i wiążesz swoją przyszłość z sektorem przemysłowym? Grupa Azoty rozpoczyna nabór dla osób, które w roku akademickim 2022/2023 będą reprezentować koncern na swoich uczelniach jako Ambasadorzy Marki Grupa Azoty.

Zadaniem Ambasadorów będzie budowanie pozytywnego wizerunku Grupy Azoty na uczelniach.  W trakcie rocznej kadencji wybrani studenci i doktoranci będą wspierać Grupę Azoty w organizacji wydarzeń informacyjnych i promocyjnych, skierowanych do środowiska akademickiego.

Ambasadorzy będą m.in. organizować webinaria i spotkania z udziałem specjalistów z Grupy Azoty, będą reprezentować Grupę Azoty w trakcie wydarzeń odbywających się na uczelniach. Do ich zadań będzie należało także promowanie informacji o koncernie w mediach społecznościowych oraz budowanie wizerunku Grupy Azoty jako pracodawcy z wyboru, wśród absolwentów szkół i uczelni.

W zamian za współpracę Ambasadorzy otrzymają benefity w postaci: miesięcznego wynagrodzenia, możliwości poznania specyfiki pracy zakładu, udziału w spotkaniach integracyjnych, czy zdobycia cennego doświadczenia biznesowego i zarządczego już na etapie kształcenia. Najlepsi Ambasadorzy mogą też liczyć na wsparcie przedsiębiorstwa w realizacji własnych projektów naukowych.

Udział w programie pozwolił mi poszerzyć horyzonty, zdobyć cenne doświadczenie oraz nawiązać współpracę ze specjalistami z Grupy Azoty. Ten program to przede wszystkim ludzie – ludzie którzy go tworzą. Zdobyte doświadczenie to motywacja do dalszego działania i rozwoju kompetencji zawodowych – podkreśla Kamila Splinter, doktoranta na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, która była Ambasadorką Marki Grupa Azoty w V edycji programu.

Zaproszenie do udziału w programie skierowane jest przede wszystkim do członków studenckich kół naukowych, samorządów oraz organizacji studenckich, a także osób zaangażowanych w sprawy uczelni.

W Grupie Azoty mamy za sobą realizację V edycji programu ambasadorskiego, którego celem jest wspieranie młodych ludzi na ścieżce rozwoju zawodowego. Podczas współpracy ze studentami i doktorantami staramy się zapewnić naszym Ambasadorom warunki do jak najlepszego zrozumienia funkcjonowania branży nawozowo-chemicznej oraz zasad jakim rządzą się tak duże przedsiębiorstwa jak Grupa Azoty.  Program Ambasador Marki Grupa Azoty – to furtka do poznania świata przemysłu otwarta dla młodych ludzi. Wierzymy, że współdziałanie świata nauki i biznesu jest gwarantem budowania najwyższej jakości kadr przyszłości dla polskiego przemysłu – mówi Iwona Kielian, Kierownik Działu Wsparcia Projektów B+R, Centrum Badawczo Rozwojowe Grupy Azoty.

Nabór trwa od 11 do 31 października 2022 r. Szczegółowe informacje, formularz rekrutacyjny dostępny jest na stronie: https://www.grupaazoty.com/ambasador-marki

Gazeta Prudnik24 – numer 291

Reklamy

Reklamy

Facebook