Prudnik24

Wszystkich Świętych – zobacz, jak będzie wyglądał ruch

Wszystkich Świętych – zobacz, jak będzie wyglądał ruch
31 października
22:42 2022

Od 31 października (poniedziałek) w godzinach popołudniowych do 2 listopada (środa) w następujący sposób zmieni się organizacja ruchu w rejonie cmentarza komunalnego w Prudniku.

Ulica Dąbrowskiego od ul. Kościuszki do skrzyżowania z ul. Staszica będzie ulicą o jednym kierunku jazdy. Parkowanie na tym odcinku odbywać się będzie po lewej stronie do skrzyżowania z ul. Parkową, natomiast po prawej stronie jezdni dopuszczone będzie parkowanie dla pojazdów osób niepełnosprawnych. Natomiast od skrzyżowania z ul. Parkową do ul. Staszica dopuszczone będzie parkowanie pozostałych pojazdów po lewej stronie jezdni, ukośnie do jej osi. Wyjeżdżając z ulicy Parkowej będzie można skręcić tylko w lewo.

Wszystkie te odcinki zostaną odpowiednio oznakowane. Jak co roku w rejonie cmentarzy prudniccy policjanci ruchu drogowego będą czuwali nad zapewnieniem bezpieczeństwa i minimalizacją utrudnień, na jakie natrafią kierowcy oraz odwiedzający groby swoich bliskich.

– Dlatego, apelujemy o stosowanie się do sygnałów i znaków drogowych oraz pozostawianie pojazdów w miejscach wyznaczonych. W pozostałych miejscowościach naszego powiatu nie będzie żadnych zmian – podkreśla rzecznik KPP Prudnik, asp. Andrzej Spyrka.

Źródło: Policja Prudnik

Źródło: KPP Prudnik

Gazeta Prudnik24 – numer 259

Reklamy

 

ReklamyFacebook