Prudnik24

Trwa dobór do służby w policji

Trwa dobór do służby w policji
30 listopada
11:46 2022

Prudnicka policja zachęca do wstąpienia w jej szeregi. To praca dla osób, które chcą nieść pomoc drugiemu człowiekowi, realizować się w formacji umundurowanej i posiadać stabilne zatrudnienie. W tym roku pozostał jeszcze jeden termin przyjęć do służby, więc nie ma na co czekać! – czytamy.

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak wygląda służba w mundurze, skontaktuj się z nami a my odpowiemy na twoje pytania. Przybliżymy jak wygląda służba policjantów prewencji, drogówki i kryminalnych. Postaramy się rozwiać twoje wątpliwości i wzbudzić zainteresowanie. Wcześniej prosimy o kontakt telefoniczny z Zespołem ds. Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Prudniku pod nr 47 86 29 508. Każdy może również skontaktować się z Zespołem Doboru Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu pod nr 47 86 42 150 i 47 86 42 151.

Służba w Policji jest dla ludzi, którzy chcą nieść pomoc drugiemu człowiekowi i realizować się w formacji umundurowanej. Każdy kto zdecyduje się na taką ścieżkę zawodową może liczyć na stabilne zatrudnienie, wysoki poziom nauczania i możliwość doskonalenia zawodowego, a także awansowania w stopniu i na stanowisku. Policjanci mają również prawo do dodatkowych świadczeń takich jak dofinansowanie do urlopu, zwrot kosztów dojazdu czy ekwiwalent za umundurowanie. To także możliwość przejścia na emeryturę po 25 latach służby. Zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia strony dobór do służby w Policji, gdzie dowiesz się więcej o procesie rekrutacji i pobierzesz niezbędne dokumenty.

Liczba osób planowanych do przyjęcia do służby w Policji każdorazowo odzwierciedlać będzie poziom wakatów w poszczególnych jednostkach garnizonu opolskiego.

Pozostał tylko jeden termin w 2022 roku!

  • 29 grudnia

Służbę w Policji może pełnić:

  • obywatel polski o nieposzlakowanej opinii;
  • który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe;
  • korzystający z pełni praw publicznych;
  • posiadający co najmniej średnie wykształcenie; 
  • posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych;
  • podległy szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować.

Źródło: KPP Prudnik

Brak komentarzy

Rozpocznij dyskusję!

Bądź pierwszy, napisz swój komentarz!

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Gazeta Prudnik24 – numer 255

Reklamy

 

Reklamy

Facebook