Prudnik24

Egzamin Cambridge – przepustka do sukcesu

Egzamin Cambridge – przepustka do sukcesu
20 grudnia
19:34 2022

W szkole Oxford School w Prudniku, której założycielką i właścicielką jest Magdalena Sękowska odbyło się rozdanie Certyfikatów Cambridge. Uczniowie przez 10 miesięcy przygotowywali się do tego egzaminu i zdali go bez wyjątków na poziomie, który każdy z nich chciał osiągnąć. Niektórym z nich- dodajmy – udało się nawet osiągnąć poziom wyższy niż ten, do którego podchodzili.

Łącznie 17 osób brało udział w Egzaminie Cambridge, a najmłodsi z nich mieli 11 lat.

– Można by było powiedzieć że ten egzamin „otwiera’’ wszystkie ścieżki w życiu. – mówi nam Magdalena Sękowska. Właścicielka szkoły wraz Danielem Peartem oraz Sylvią Skrzypek przygotowywali kursantów do egzaminu przez równe 10 miesięcy. Kursanci przez ten czas pracowali nad rozwijaniem umiejętności słuchania ,czytania ,pisania oraz mówienia w języku angielskim.

– Certyfikaty wręczał starosta Radosław Roszkowski , który bardzo się cieszył, że nasza prudnicka prywatna szkoła językowa, jedna z najlepszych szkół w powiecie prudnickim, świetnie osiąga postawione sobie cele oraz prężnie realizuje się w nauce języka angielskiego. Efektami tego są właśnie ich kursanci, którzy odnoszą bardzo dobre wyniki w nauce języka angielskiego. – wyjaśnia nasza rozmówczyni. Jak dodaje, na gali pojawili się nie tylko uczniowie Oxford School, ale również ich rodzice oraz rodzeństwo.

Starosta Prudnicki dziękował młodzieży oraz ich rodzicom za włożony trud. Wyraził nadzieje, że będą zawsze wracać do Prudnika, do swojego miasta rodzinnego i pomagać w jego rozwoju.

Za syzyfową pracę i cierpliwość dziękowała i gratulowała uczniom również sama właścicielka.

Dzięki temu Certyfikatowi każdy pracodawca na całym świecie ma pewność że dana osoba zna język angielski w doskonałym stopniu komunikatywności.’’ – mówiła szefowa Oxford School

„Te 10 miesięcy nie były wcale łatwe, natomiast wyniki, jakie otrzymali nasi kursanci są tego warte i naprawdę jesteśmy z nich bardzo dumni!” – dodała na zakończenie szefowa Oxford School.

Wielkie podziękowania od Magdaleny Sękowskiej otrzymał również lektor Daniel Peart z Wielkiej Brytanii, który był obecny na uroczystości w tym szczególnym dniu i przyczynił się do sukcesów młodych ludzi.

– Podsumowując dodam, że za rok również będziemy się starać, aby taki egzamin odbył się w naszej szkole. Znamy już termin i będzie to 20 maja 2023 r. Zapraszamy więc do zapisów wszystkich chętnych, ponieważ mogą w nich wziąć udział nie tylko nasi kursanci, ale także osoby spoza szkoły. Otrzymanie Certyfikat Cambridge otwiera przepustkę do sukcesu. – podsumowuje Magdalena Sękowska.

Gazeta Prudnik24 – numer 287

Reklamy

Reklamy

Facebook