Prudnik24

Uzupełniają nabór na mieszkania

Uzupełniają nabór na mieszkania
26 grudnia
19:39 2022

Fränkla 1 – to mieszkaniowa inwestycja gminy Prudnik, realizowana przez Prudnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, w rejonie ulic Skowrońskiego i Fränkla, a także pierwszy budynek, który powstanie w ramach budowy nowego osiedla mieszkaniowego. Przed świętami gmina ogłosiła nabór uzupełniający dla chętnych najemców.

W pobliżu nowego osiedla znajduje się wszystko, czego potrzebo na co dzień – lokale usługowe, dyskonty spożywcze, szkoła, przedszkole, żłobek, place zabaw, boiska oraz basen. W sąsiedztwie znajdują się także przystanki darmowej komunikacji miejskiej. W nowoczesnym budynku wyposażonym w windę oferujemy 16 mieszkań, 2 lub 3-pokojowych o metrażach od 48 m2 do 74 m2. Każde mieszkanie posiada taras lub balkon. Mieszkania będą wykończone w wysokim standardzie. O szczegółach dotyczących budynku przeczytacie tutaj, natomiast karty wszystkich mieszkań dostępne są tutaj.

Aby stać się najemcą jednego z lokali należy wystartować w naborze ogłoszonym przez gminę Prudnik. Nabór potrwa do 16 stycznia 2023 r.. Warunkiem uczestnictwa w naborze jest poprawne wypełnienie wniosku wraz z załącznikami oraz złożenie go w Urzędzie Miejskim w Prudniku ul. Kościuszki 3 /Biuro podawcze/. Ze względu na wcześniejsze zakwalifikowanie części osób do najmu – ilość mieszkań jest ograniczona.

Wniosek można pobrać w Urzędzie Miejskim w Prudniku ul. Kościuszki 3 /Biuro Podawcze/ oraz na stronie internetowej: www.prudnik.pl lub w Prudnickim TBS Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 7 oraz na stronie internetowej: http://tbsprudnik.pl (Zakładka: Nabór Wniosków – Budynek wielorodzinny ul. Fränkla w Prudniku).

Źródło: Gmina Prudnik

Gazeta Prudnik24 – numer 287

Reklamy

Reklamy

Facebook