Prudnik24

Bajm gwiazdą Dni Prudnika. Dwa dni święta miasta

Bajm gwiazdą Dni Prudnika. Dwa dni święta miasta
31 marca
18:50 2023

Znamy już pełną listę artystów, jacy wystąpią podczas tegorocznych Dni Prudnika. Ogłosili to w willi Fränkla burmistrz Prudnika Grzegorz Zawiślak i dyrektor POK Sylwia Gawłowska-Müller.

Jak podkreślił burmistrz, imprezę zaplanowano wsłuchując się w opinie społeczne tak, by nie nakładała się ona na wystawę twórców ludowych i rzemiosła artystycznego (a tak było rok temu) i takie rozwiązanie ma już pozostać. Termin – 24 i 25 czerwca to ukłon w stronę tych, którzy w wakacje wyjeżdżają z miasta, aby mogli „załapać się” na świętowanie Dni Prudnika. No i dwudniowe obchody to też powrót do dawnej tradycji. Trzeba przyznać, że oferta w tym roku jest naprawdę bogata – mamy artystów lokalnych, jak i gwiazdy.

W PIERWSZY dzień odbędzie się koncert Prudnik to My. Tu zobaczymy artystów z Prudnika, min. Małgorzatę Kalińską, Emilię Romaniuk-Mięczakowską, The Jam Session, Manson Band, Bliżej Sadu (Natalia Rygiel), Dopaminę, Paulinę Lulek/El Bubba Gump, Hitek Wrona DJ Set. DRUGI dzień (Muzyczny Finał Dni Prudnika) to koncerty: Roxanne Tribute Band, Z.B.U.K.U, Pokahontaz i BAJM – GWIAZDA WIECZORU.

Większość koncertów odbędzie się w Rynku, gdzie prudniczanie będą mogli skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej. Fot. główne: M. Dobrzański, fot. Bajm: Wikipedia

Maciej Dobrzański

Gazeta Prudnik24 – numer 288

Reklamy

Reklamy

Facebook