Prudnik24

Pojadą po raz ósmy! Już jutro rajd, któremu patronują mistrzowie

Pojadą po raz ósmy! Już jutro rajd, któremu patronują mistrzowie
21 kwietnia
12:19 2023

VIII Turystyczny Rajd Rowerowy „Śladami Franciszka Surmińskiego i Stanisława Szozdy – legend polskiego kolarstwa”! już jutro rozpoczynie sezon rowerowy 2023 w gminie Prudnik.

„Startujemy już 22 kwietnia (sobota) o godzinie 10:00, tradycyjnie przy altanie w parku. A co to za rajd bez wspaniałej trasy? Oczywiście, że mamy dla Was coś specjalnego! Przejeżdżając „Śladami Franciszka Surmińskiego i Stanisława Szozdy” będziecie mieli okazję poznać wiele ciekawostek i tajemnic związanych z okolicą.” – zachęca organizator, a więc Agencja Sportu i Promocji Gminy Prudnik.

Po wydarzeniu zaplanowano piknik.

Z istotnych informacji organizacyjnych ważne są też te dotyczące warunków na trasie. „Pogodę mamy zamówioną, jednak ze względu na to, że przez wiele dni padało miejsce między Krzyżkowicami a lasem w Trzebinie oraz tuż przed samym Klasztorkiem może być błotniste. Nawet mocno. Warto więc zaopatrzyć się w zmienne skarpetki i obuwie – czytamy na fanpageu gminy. Poniżej mapka rajdu. Gazeta i portal Prudnik24 objęły wydarzenie patronatem medialnym. Fot. główne: Gmina Prudnik

(m)

Gazeta Prudnik24 – numer 271

Reklamy

 

ReklamyFacebook