Prudnik24

Pogoń i Odra razem

Pogoń i Odra razem
09 czerwca
20:27 2023

Sformalizowana została współpraca dwóch najstarszych klubów na Opolszczyźnie. Pogoń Prudnik i Odra Opole podpisały w tej sprawie umowę.

„Współpraca obu klubów, mniej lub bardziej formalna trwa już od wielu, wielu lat. Dzisiejsza umowa jest zapewnieniem jej kontynuacji.” – czytamy we wpisie na fanpage’u Pogoni sprzed kilku dni.

Na podpisaniu dokumentów klub z Opola reprezentowany był przez prezesa Tomasza Lisińskiego i wiceprezes Ilzę Gatner. Do Prudnika przybył też wychowanek Pogoni, obecnie kapitan Odry – Mateusz Kamiński.

„Liczymy na owocną współpracę, m.in. udział w stażach naszych trenerów, a także wymianę zawodników i wiele innych wspólnych akcji.” – puentują wpis władze biało-niebieskich.

Klub odnosi się także do kwestii modernizacji stadionu przy Kolejowej, która niebawem powinna się rozpocząć. „Procedury przetargowe jeszcze trwają, ale to już finisz i za chwilę powinny ruszyć prace na naszym stadionie.”. Przypomnijmy, że na pierwszy etap remontu gmina Prudnik otrzymała z Polskiego Ładu ponad 16 mln. zł. Fot. Pogoń Prudnik

Maciej Dobrzański

Gazeta Prudnik24 – numer 277

Reklamy

 

ReklamyFacebook