Prudnik24

Rozpoczął się nabór na mieszkania w Prudniku

Rozpoczął się nabór na mieszkania w Prudniku
03 sierpnia
16:37 2023

Nowoczesny budynek mieszkaniowy z 32 mieszkaniami ma powstać przy ulicy Fränkla i będzie realizowany przez SIM Opolskie Południe sp. z o.o. Od 24 lipca gmina Prudnik rozpoczęła nabór wniosków dla zainteresowanych tą ofertą.

W pobliżu nowego osiedla znajduje się wszystko, czego potrzeba na co dzień – lokale usługowe, dyskonty spożywcze, szkoła, przedszkole, żłobek, place zabaw, boiska oraz basen. W sąsiedztwie znajdują się także przystanki darmowej komunikacji miejskiej. W nowoczesnym budynku wyposażonym w windę oferujemy 32 mieszkania, 2, 3 lub 4-pokojowych o metrażach od 35 m2 do 79 m2.. Mieszkania będą wykończone w następującym standardzie: stała zabudowa kuchni, kuchenka czteropalnikowa z piekarnikiem, zlewozmywak, stolarka drzwiowa, ściany i sufity pomalowane na biało, parapety zewnętrzne i wewnętrzne, podłogi wykończone panelami lub płytkami, biały montaż (wanna/prysznic, toaleta, umywalka) oraz oświetlenie oraz gniazdka i kontakty.

Aby stać się najemcą jednego z lokali należy wystartować w naborze ogłoszonym przez gminę Prudnik. Nabór potrwa do 25 września. Warunkiem uczestnictwa w jest poprawne wypełnienie wniosku wraz z załącznikami. Wniosek można pobrać ze strony internetowej gminy Prudnik. W wersji papierowej dostępny jest w Urzędzie Miejskim w Prudniku.

Jednorazowa partycypacja wynosi 20% kosztów mieszkania – jak szacunkowo przekłada się na kwotę partycypacji dowiedzieć można się w zakładce „najczęściej zadawane pytania” również na stronie prudnickiego magistratu. DLa tych z prudniczan, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej o inwestycji przygotowano nr tel.: 534 617 176 oraz adres mailowy: inwestycje@sim.opolskie-poludnie.pl. Można przybyć również osobiście do siedziby SIM Opolskie Południe przy ulicy Ratuszowej 9.

Źródło: Gmina Prudnik

Gazeta Prudnik24 – numer 290

Reklamy

Reklamy

Facebook