Prudnik24

Konkurs kulinarny. Okazją – memoriał

Konkurs kulinarny. Okazją – memoriał
29 sierpnia
20:14 2023

Czy jest coś bardziej fascynującego niż smak lasu? Zapachy, tekstury i smaki natury są niezrównane, a teraz masz okazję podzielić się swoją kulinarną interpretacją tego magicznego miejsca. W dniu 10 września 2023 r., na prudnickim rynku, odbędzie się niezwykłe wydarzenie kulinarne z okazji 10. Memoriału im. Stanisława Szozdy. Gmina Prudnik serdecznie zaprasza wszystkich pasjonatów gotowania, miłośników natury oraz entuzjastów smaków do udziału w konkursie kulinarnym „Dobre z lasu”.

🥣Jak wziąć udział:
Na konkurs można zgłosić się jako Koło Gospodyń Wiejskich lub szkoła o profilu gastronomicznym. Waszym zadaniem jest przygotowanie dowolnej potrawy, w której główne składniki pochodzą z lasu. Musicie dostarczyć 25 porcji swojej potrawy do degustacji.

🥣Lista produktów, które możesz wykorzystać, znajduje się na stronie internetowej https://www.dobrezlasu.pl/home. To prawdziwa skarbnica smaków, które czekają na odkrycie!

🥣Ocena i nagrody:
Oceny przygotowanych potraw dokona niezwykle utalentowany i znany szef kuchni, Karol Okrasa. To doskonała okazja, aby pokazać swoje umiejętności przed jednym z najlepszych w tej dziedzinie.

🥣Dla zwycięzców przewidziano cenne nagrody:

💰Pierwsze miejsce: 1000 zł,
💰Dwa wyróżnienia: po 500 zł.
💰Pozostali uczestnicy nie zostaną jednak pominięci – każdy z nich otrzyma dyplom uznania oraz zwrot kosztów w wysokości 200 zł.

🥣Do zobaczenia 10 września 2023 r. na prudnickim rynku!

Źródło: Gmina Prudnik

Gazeta Prudnik24 – numer 277

Reklamy

 

ReklamyFacebook