Prudnik24

Nasz człowiek najlepszy!

Nasz człowiek najlepszy!
08 października
15:21 2023

St. sierż. Mateusz Krzysztowski z Komendy Powiatowej Policji w Prudniku został zwycięzcą II etapu eliminacji Ogólnopolskich Zawodów dla Policjantów Dzielnicowych ,,Dzielnicowy Roku”.

19 września, w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Opolu, zakończył się II etap eliminacji Ogólnopolskich Zawodów dla Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku”. Jednocześnie, również kierownicy rewirów dzielnicowych rywalizowali o miano najlepszego z nich. Zawody dzielnicowych składały się z dwóch konkurencji – testu wiedzy oraz symulacji przyjęcia interesanta. Kierownicy musieli wykazać się wiedzą podczas testu.

W eliminacjach udział wzięło 22 dzielnicowych z wszystkich Komend Powiatowych Policji naszego województwa oraz Komendy Miejskiej Policji w Opolu. To zwycięzcy pierwszego, powiatowego etapu zawodów.

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu insp. Jacek Basik wraz z Naczelnikiem Wydziału Prewencji nadkom. Szymonem Widłem wręczyli dyplomy i nagrody zwycięzcom.

Zwycięzcą eliminacji został dzielnicowy z prudnickiej komendy st. sierż. Mateusz Krzysztowski. Na drugim miejscu uplasowała się st. post. Agnieszka Palak z KPP Nysa.

Pierwsza dwójka w rywalizacji dzielnicowych reprezentować będzie Opolszczyznę na zawodach ogólnokrajowych, które odbędą się w połowie października w Katowicach.

Źródło: KPP Prudnik


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/emenemd/domains/prudnik24.pl/public_html/prudnik/wp-content/themes/NEW_legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Gazeta Prudnik24 – numer 293

Reklamy

Reklamy

Facebook