Prudnik24

Wszystkich Świętych: zmiany w organizacji ruchu

Wszystkich Świętych: zmiany w organizacji ruchu
31 października
21:52 2023

W okresie „Wszystkich Świętych” licznie odwiedzimy groby naszych bliskich zmarłych. Jest to trudny czas dla uczestników ruchu drogowego, a dla policjantów okres wytężonej pracy. Wszystko po to, aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno kierującym, jak i pieszym. Przedstawiamy również zmiany organizacji ruchu w rejonie cmentarza komunalnego w Prudniku.

Od dziś (31 października), w godzinach popołudniowych, do czwartku (2 listopada) zmieni się organizacja ruchu w rejonie cmentarza komunalnego w Prudniku.

Ulica Dąbrowskiego od ul. Kościuszki do skrzyżowania z ul. Żołnierską będzie ulicą o jednym kierunku jazdy. Parkowanie dla osób niepełnosprawnych na tym odcinku będzie wyznaczone po prawej stronie do skrzyżowania z ul. Parkową, natomiast parkowanie dla pozostałych pojazdów będzie dopuszczone po lewej stronie. Wyjeżdżając z ulicy Parkowej będzie można skręcić tylko i wyłącznie w lewo. Wszystkie te odcinki zostaną odpowiednio oznakowane.

Jak co roku w rejonie cmentarzy prudniccy policjanci ruchu drogowego będą czuwali nad zapewnieniem bezpieczeństwa i minimalizacją utrudnień, na jakie natrafią kierowcy oraz odwiedzający groby swoich bliskich.  Dlatego, apelujemy o stosowanie się do sygnałów i znaków drogowych oraz pozostawianie pojazdów w miejscach wyznaczonych.

W pozostałych miejscowościach naszego powiatu nie będzie żadnych zmian.

Źródło: KPP Prudnik

Brak komentarzy

Rozpocznij dyskusję!

Bądź pierwszy, napisz swój komentarz!

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Gazeta Prudnik24 – numer 278

Reklamy

 

ReklamyFacebook