Prudnik24

10 kg narkotyków nie trafi na rynek

10 kg narkotyków nie trafi na rynek
04 listopada
20:02 2023

Prudniccy kryminalni zatrzymali 29-letniego mieszkańca powiatu prudnickiego. Policjanci w jego domu znaleźli blisko 10 kilogramów marihuany. Dodatkowo, śledczy na poczet przyszłej kary zabezpieczyli mienie o wartości 60 tysięcy. złotych.

Prudniccy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że w jednym z domów na terenie gminy Głogówek mogą znajdować się duże ilości narkotyków. Ich przypuszczenia szybko potwierdziły się. Śledczy w wytypowanym budynku zatrzymali 29-latka, który wyraźnie był zaskoczony obecnością funkcjonariuszy.

– Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania funkcjonariusze znaleźli blisko 10 kilogramów suszu roślinnego. Wszystko zostało zabezpieczone, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dodatkowo funkcjonariusze na poczet przyszłej kary zabezpieczyli mienie o wartości 60 tysięcy złotych – opisuje rzecznik prudnickiej policji asp. Andrzej Spyrka.

Mieszkaniec powiatu prudnickiego usłyszał już zarzuty uprawy narkotyków mogącej dostarczyć znaczne ilości. Za takie przestępstwo grozi mu teraz nawet do 8 lat więzienia. Fot. Materiał policji

Źródło: KPP Prudnik

Brak komentarzy

Rozpocznij dyskusję!

Bądź pierwszy, napisz swój komentarz!

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Gazeta Prudnik24 – numer 278

Reklamy

 

ReklamyFacebook