Prudnik24

Prudniczanin pokazał klasę

Prudniczanin pokazał klasę
21 listopada
16:28 2023

Aspirant sztabowy Krzysztof Babisz z Komendy Powiatowej Policji w Prudniku zdobył srebrny medal podczas XIX Mistrzostw Polski w brazylijskim Jiu-jitsu w Warszawie. Policjant od 12 lat trenuje sztuki walki i samoobrony. Funkcjonariusz na swoim koncie ma wiele sukcesów.

W weekend 4-5 listopada w Warszawie odbyły się XIX Mistrzostwa Polski w brazylijskim Jiu-jitsu w kimonach. W turnieju wystartowało około 2000 zawodników. W gronie startujących znalazł się aspirant sztabowy Krzysztof Babisz – na co dzień przewodnik psa służbowego z Komendy Powiatowej Policji w Prudniku.

Funkcjonariusz startował w kategorii brązowych pasów do 94,3 kilograma i spisał się wyśmienicie. Policjant reprezentujący barwy klubu Saints/United Kings Jiu-Jitsu Prudnik, zajął w zawodach II miejsce w swojej kategorii.

Policjant od ponad 12 lat trenuje sztuki walki i samoobrony. Od 10 lat specjalizuje się w brazylijskim Jiu-jitsu i regularnie startuje w zawodach. Funkcjonariusz ma już na swoim koncie wiele sukcesów. Tylko w tym roku zdobył 2 brązowe medale XIII Mistrzostw Polski w Luboniu oraz srebrny medal podczas X Pucharu Polski także w Luboniu.

Źródło: Policja Prudnik

Brak komentarzy

Rozpocznij dyskusję!

Bądź pierwszy, napisz swój komentarz!

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Gazeta Prudnik24 – numer 278

Reklamy

 

ReklamyFacebook