Prudnik24

Piotr Bujak będzie ubiegał się o reelekcję

Piotr Bujak będzie ubiegał się o reelekcję
15 stycznia
21:45 2024

Burmistrz Głogówka Piotr Bujak chce być szefem gminy na kolejne pięć lat. Dzisiaj samorządowiec informację o swoim starcie w wyborach ogłosił w mediach społecznościowych.

– Chcę w tym miejscu poinformować, że będę ubiegał się o drugą kadencję na stanowisku burmistrza Głogówka. Mamy wiele rzeczy do dokończenia i jeszcze więcej do zrobienia – mówi sternik gminy na nagraniu zamieszczonym w mediach społecznościowych (https://fb.watch/pBkwxeBUfi/). To reakcja na ogłoszenie przez premiera daty wyborów samorządowych, które odbędą się 7 kwietnia.

Pierwsza kadencja Piotra Bujaka na stanowisku burmistrza Głogówka zapamiętana zostanie m.in. z takich inwestycji, jak modernizacja oczyszczalni ścieków, czy trwająca aktualnie budowa nowego gminnego przedszkola. Obie to największe pod względem finansowym przedsięwzięcia w Głogówku od 1989 roku.

W grudniu start w wyborach na stanowisko burmistrza Głogówka ogłosiła kandydatka Platformy Obywatelskiej – Jolanta Kruk, która na co dzień pracuje w Oddziale Higieny Pracy Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Prudniku. Fot. kadr z fb Piotra Bujaka

Maciej Dobrzański

Brak komentarzy

Rozpocznij dyskusję!

Bądź pierwszy, napisz swój komentarz!

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Gazeta Prudnik24 – numer 283

Reklamy

ReklamyFacebook