Prudnik24

Nowy sprzęt lekkoatletyczny

Nowy sprzęt lekkoatletyczny
19 stycznia
08:50 2024

Dzięki dotacji celowej, udzielonej przez Województwo Opolskie, Powiat Prudnicki zakupił sprzęt lekkoatletyczny o łącznej wartości 160 487,94 złotych.

Zakupione wyposażenie lekkoatletyczne umożliwi prowadzenie treningów lekkiej atletyki na obiekcie przy Starostwie Powiatowym w Prudniku, który jest już wyposażony w bieżnię lekkoatletyczną o nawierzchni poliuretanowej. Dzięki poczynionym inwestycjom i zakupom, zostaną stworzone warunki do prowadzenia zajęć wielu dyscyplin lekkoatletycznych, takich jak: biegi (w tym biegi przez płotki), skok w dal, skok wzwyż, pchnięcie kulą, rzut dyskiem czy rzut oszczepem. Sprzęt jest dostosowany do potrzeb różnych grup wiekowych i dedykowany będzie zarówno do prowadzenia zajęć szkolnych z zakresu lekkiej atletyki, jak i do treningu młodzieży i osób dorosłych.

Zakup sprzętu został zrealizowany w ramach zadania „Przebudowa boiska sportowego zlokalizowanego przy kompleksie sportowym Powiatu Prudnickiego w Prudniku przy ul. Kościuszki 76 na działce o numerze ewidencyjnym 2594/59 K.M. oraz zakup sprzętu lekkoatletycznego”, dofinansowanego w formie dotacji celowej przez Województwo Opolskie.

Źródło: Powiat Prudnicki

Brak komentarzy

Rozpocznij dyskusję!

Bądź pierwszy, napisz swój komentarz!

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Gazeta Prudnik24 – numer 283

Reklamy

ReklamyFacebook