Prudnik24

Kultowe Papierzaki powróciły

Kultowe Papierzaki powróciły
21 stycznia
18:52 2024

Mistrzostwach Modeli Latających z Papieru – inaczej mówiąc – Papierzaki. Impreza, która ma już w Prudniku długą tradycję, powróciła wczoraj. Jak zawsze – odbyła się w hali przy ul. Łuczniczej.

W całej zabawie chodzi o to, by stworzyć jak najlepszy model z papieru. A ten – aby jak najdłużej unosił się w powietrzu. W zabawie biorą udział dzieci, młodzież i osoby dorosłe. „Papierzaki” to cykliczna impreza, która odbywa się w ferie zimowe.

– Cieszy mnie fakt, że nikt nie wyszedł z pustymi rękami. Każdy uczestnik otrzymał upominek, co sprawiło, że wszyscy byli zadowoleni i poczuli się docenieni za swój trud i zaangażowanie. To wszystko dzięki niezawodnej organizacji Agencji Sportu i Promocji Gminy Prudnik – zauważył w mediach społecznościowych burmistrz Prudnika Grzegorz Zawiślak.

Pomysłodawcą wydarzenia i głównym organizatorem jest Krystian Seman. W tym roku niestety nie mógł przybyć do Prudnika.

„Cieszy mnie fakt że mogłem być inspiratorem takiej imprezy, jestem szczęśliwy że ASP oraz władze gminy kontynuują tą wspaniałą tradycję modelarską. Zwycięzcom gratuluję i do zobaczenia za rok. Wysokich lotów” – tak brzmi wpis prudniczanina, który zamieścił na facebooku. Zdjęcia: ASiP

Relacja TVP3 Opole: Lekkie jak piórko. Modele z papieru szybowały po hali w Prudniku (tvp.pl)

(m)

Brak komentarzy

Rozpocznij dyskusję!

Bądź pierwszy, napisz swój komentarz!

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Gazeta Prudnik24 – numer 283

Reklamy

ReklamyFacebook