Prudnik24

Morderstwo w Prudniku?

Morderstwo w Prudniku?
15 lutego
07:49 2024

Trwa dochodzenie policji mające ustalić, co stało się wczoraj po południu w jednym z mieszkań na ulicy Traugutta w Prudniku. Jak podaje Nowa Trybuna Opolska, znaleziona tam ranna kobieta zmarła w szpitalu.

Dziennik powołuje się na relację mł. aspirant Eweliny Karpińskiej z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. Przekazała ona gazecie, że w środę 14 lutego tuż po godzinie 15 oficer dyżurny komendy w Prudniku dostał telefoniczną wiadomość, że w jednym z mieszkań trwa głośna awantura.

– Patrol pojechał do tego mieszkania. Policjanci znaleźli w środku 39-letnią kobietę z ranami na ciele oraz dwóch mężczyzn w wieku 18 i 47 lat – powiedziała NTO policjantka.

Na miejsce natychmiast wezwano pogotowie, które ranną zawiozło do szpitala, jednak koło godz. 17 kobieta zmarła. „Obaj mężczyźni zostali zatrzymani przez policję, ale na razie nikt nie usłyszał zarzutów. Starszy z nich jest konkubentem zmarłej. To on wezwał policję. W momencie zatrzymania miał prawie 3 promile alkoholu, a więc był kompletnie pijany. Młodszy mężczyzna to syn zmarłej.” – podaje Nowa Trybuna Opolska.

(m)

Źródło: Nowa Trybuna Opolska

Ulica Traugutta w Prudniku, źródło: Google Maps

Brak komentarzy

Rozpocznij dyskusję!

Bądź pierwszy, napisz swój komentarz!

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Gazeta Prudnik24 – numer 287

Reklamy

Reklamy

Facebook