Prudnik24

Jutro będą jej setne urodziny!

Jutro będą jej setne urodziny!
08 marca
16:21 2024

Pani Lidia, która przybyła do Prudnika w 1945 roku już jutro powita setny rok życia. Dziś spotkała się z burmistrzem Prudnika Grzegorzem Zawiślakiem.

Gmina przekazuje, że seniorka przyjechała do Prudnika w 1945 roku, „tworząc niezapomniane wspomnienia w historii tego miasta. Razem z mężem, za którego wyszła dwa lata później, pracowali we Frotexie.” – czytamy we wpisie gminy na facebooku. „Niezwykła osoba – pełna życia, energii i radości. Mimo swojego wieku, jest niezwykle sprawna i w doskonałym kontakcie z otoczeniem. Jej uśmiech rozpromienia każdego, kto ma przyjemność z nią rozmawiać.” – głosi wpis.

Do spotkania ze (już prawie!) stulatką odniósł się też burmistrz Grzegorza Zawiślak, który miał dziś okazję złożyć jej życzenia. „Niezwykła osoba – pełna życia, energii i radości. Mimo swojego wieku, jest niezwykle sprawna i w doskonałym kontakcie z otoczeniem. Jej uśmiech rozpromienia każdego, kto ma przyjemność z nią rozmawiać.” – napisałem włodarz.

W Dzień Kobiet takie życzenia brzmią zapewne jeszcze donioślej. Pani Lidii i my życzymy wielu lat życia w doskonałym zdrowiu! Fot. Gmina Prudnik

(m)

Brak komentarzy

Rozpocznij dyskusję!

Bądź pierwszy, napisz swój komentarz!

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Gazeta Prudnik24 – numer 287

Reklamy

Reklamy

Facebook