Prudnik24

Miał przy sobie narkotyki. Jest w rękach policji

Miał przy sobie narkotyki. Jest w rękach policji
28 marca
16:15 2024

Był w posiadaniu amfetaminy, ponadto nie opuścił mieszkania, choć był do tego zobligowany nakazem wynikającym z procedurą „Niebieskiej Karty”. Policja interweniowała.

Jak informuje prudnicka komenda, kryminalni mieli informacje o tym, że 37-letni mężczyzna posiada przy sobie środki odurzające, w rodzinie mężczyzny była wszczęta procedura „Niebieskiej Karty”, z której wynikał nakaz opuszczenia mieszkania. Podczas przeprowadzonej interwencji w związku z nieprzestrzeganiem nakazu opuszczenia mieszkania, po tym, jak policję poinformowali domownicy, policjanci na miejscu potwierdzili swoje podejrzenia.

– Mężczyzna miał przy sobie około 100 gramów amfetaminy. Po wykonaniu niezbędnych czynności procesowych, mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków w związku z tym został aresztowany na 3 miesiące. Za ten czyn grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. – wyjaśnia rzecznik prudnickiej policji asp. Andrzej Spyrka.

Przypomnijmy, że procedura Niebieskiej Karty to instytucjonalne narzędzie służące do przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Fot. KPP Prudnik

(m)

Brak komentarzy

Rozpocznij dyskusję!

Bądź pierwszy, napisz swój komentarz!

Napisz komentarz

Napisz komentarz

Gazeta Prudnik24 – numer 287

Reklamy

Reklamy

Facebook