Prudnik24

ZAMIEŚĆ OGŁOSZENIE DROBNE W GAZECIE I INTERNECIE

PRACA

APP Kraft24 (cert. 21370) prowadzi rekrutację do pracy w Austrii dla fachowców i pomocników. Oferujemy legalne, austriackie warunki zatrudnienia, WYMAGANY j. niemiecki komunikatywny. https://www.kraft24.com

Potrzebne osoby do prostego zajęcia w domu bez znaczenia Twoje miejsce zamieszkania, gdyż wszystko odbywa się za pośrednictwem poczty!. Materiały otrzymujesz na podany adres, do Ciebie należy zaadresować kopertę oraz uiścić w niej ulotkę. Są też inne propozycje prac w domu,Info pracewdomu@interia.pl

HR Navigator zatrudni elektryka do pracy w Niemczech.

Oferujemy:
• stawkę godzinową 12,40 € brutto + 1,10 € brutto/h za efektywność i niezawodność,
• bezpłatne zakwaterowanie.

Zakres obowiązków:
• montaż oświetlenia przemysłowego,
• montaż zestawów kablowych 6KV do 30KV.

Kontakt:
+48505176000

HR Navigator zatrudni magazyniera do pracy w Geretsried.

Nasza oferta:
• wynagrodzenie ok. 1100 – 1200 euro netto miesięcznie,
• koszt zakwaterowania w pełni pokrywa Pracodawca – pełne wyposażenie + Wi-Fi.

Obowiązki:
• załadunek i rozładunek kontenerów.

Kontakt:

HR Navigator zatrudni magazyniera do pracy w Berlinie.

Oferujemy:

• do 1600 euro na rękę miesięcznie,

• całkowicie BEZPŁATNE MIESZKANIE,

• umowę o pracę tymczasową.

Opis stanowiska:

• załadunek i rozładunek towaru.

Kontakt:

NIERUCHOMOŚCI

Sprzedam mieszkanie – apartament 87 m.kw, księga wieczysta, spłacony kredyt. Mieszkanie w centrum Nysy, 100 m. od katedry, II piętro, 4 pokoje, dwa balkony, parking, wysoki standard umeblowania. Widok z okien bardzo ładny (zabytki), cisza. czynsz 290 zł. Cena 5700 zł. za m.kw Tel.: 790 787 724

Poszukujemy gruntów do dzierżawy pod elektrownię fotowoltaiczną:
– Minimum 1,5ha
– Grunt klasy IV-V-VI
– Linia SN max 500 metrów od granicy
– Szerokość działki min. 50 metrów
– Brak obszaru chronionego
– Brak MPZP

Gwarantujemy szybką decyzję i wysoki czynsz dzierżawy.
Kontakt – tel. 22 299 39 79

INNE

Przyjmę zlecenia na budowy domów, buduję od A do Z, pomagam w całym procesie budowy. Posiadam wieloletnie doświadczenie. Najbliższy termin na czerwiec-lipiec. W razie pytań lub wyceny proszę o kontakt 888-601-799.

Przyjmę zlecenia na prace remontowe oraz budowlane. Malowanie, płytkowanie, sufity podwieszane, panele , gładzie, wszelakie wykończenia. Wykonam też pracę w drewnie tj, altany, wiaty, zadaszenia, schody itd. W razie pytań proszę o kontakt 888-601-799.

Gazeta Prudnik24 – numer 229

Reklamy

Reklamy

ladowarka macbook naprawa

Pogwarancyjny Serwis iPhone, iPad, Mac, Apple Łódź. Naprawa iPhone, iPad i Mac. Zalanie, pęknięta szybka, problem z baterią? Naprawiamy wszystko! FixMe.
fixme.com.pl