Prudnik24

Remont stadionu: oferenci złożyli propozycje cenowe na wykonanie dokumentacji technicznej

Remont stadionu: oferenci złożyli propozycje cenowe na wykonanie dokumentacji technicznej
13 stycznia
12:52 2021

O fakcie tym poinformowała dziś sama Pogoń Prudnik. Przypomnijmy, że gmina przeznaczyła na ten cel 200 tysięcy zł. Tymczasem różnice w oferowanych cenach są ogromne.

Do przetargu stanęło aż 19 firm, przy czym jedna z nich swoją siedzibę ma w Prudniku. Mowa o firmie Witolda Standery fabryka architektury Wizja, która zaproponowała 199 260 zł. Z kolei jedna z najtańszych ofert opiewa na…ponad 34 tysiące zł. Są też oferty na ponad pół mln. zł. a najdroższą w zestawieniu oszacowano na ponad 2 mln. zł.!

„Czekamy z niecierpliwością na rozstrzygnięcie przetargu i pierwsze efekty pracy.” – komentuje klub w mediach społecznościowych.

Na opracowanie dokumentacji technicznej gmina dała sobie cały 2021 rok. Potem – o ile wszystko pójdzie zgodnie z planem – rozpoczną się poszukiwania wykonawcy modernizacji K7. Fot. Jedna z koncepcji modernizacji obiektu.

Pełny spis ofert na BIPIE – https://bip.prudnik.pl/download/attachment/53806/6-informacja-z-otwarcia-ofert.pdf?fbclid=IwAR3qveBufhIz7Zzl8Ahjr_BPqRkP1BpLIsQJmVf16hTTGd8YReOPdzaNbKo

Maciej Dobrzański

Gazeta Prudnik24 – numer 260

Reklamy

 

ReklamyFacebook